סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות
סיליקון קלאב
דלג על סיליקון קלאב

סיליקון קלאב

 סיליקון קלאב

הסיליקון קלאב הוא מועדון מנכ"לי חברות ההייטק בישראל. המועדון הוקם במטרה לאפשר למנהלי חברות בתעשייה עתירת הידע בישראל להיפגש במסגרת קבועה בה יוכלו להחליף דעות, להתעדכן בנעשה בתעשייה ואף ללמוד איש מניסיונו של רעיהו. הצורך במקום מפגש בא מהתעשייה והוא חשוב במיוחד בתקופה זו המציבה אתגרים טכנולוגים וכלכליים לחברות בוגרות כמו גם לחברות הזנק צעירות. חברות אלה נאלצות למצוא פתרונות יצירתיים ומודלים פיננסים חדשים בכדי להתמודד עם הגידול הניכר בעלויות התפעול והפיתוח. 
הסיליקון קלאב הינו המועדון היחיד המאפשר למנכ"לים ובכירים מתעשיית ההייטק להיפגש על בסיס רבעוני קבוע. בכל מפגש משתתפים כ- 200 מנהלים בכירים בה הם יכולים להתעדכן בחידושים ובמגמות המרכזיות בתעשייה כמו גם להיפגש עם בכירים מהצמרת הפוליטית והכלכלית של מדינת ישראל.
כאמור, המועדון מקיים ארבעה מפגשים בשנה. כל מפגש מוקדש לנושא מסוים ומחולק לשני חלקים:
מפגש חברים ונטוורקינג - הזדמנות מצוינת לפגוש מכרים ולהכיר בכירים אחרים מתעשיית ההייטק. כולל ארוחת ערב קלה.
הרצאות בנושא המפגש - הרצאות קצרות ו/או דיון בנושא המפגש ע"י בכירי התעשייה ואורחים הקשורים לנושא הנידון. כמו כן, לפי מנהג המועדון, בתחילת כל מפגש מוצגת חברת הזנק חדשה בתעשייה.
הסיליקון קלאב מיועד למנכ"לים, יושבי ראש וסמנכ"לים בחברות מהתעשייה עתירת הידע כמו גם לשותפים בקרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים. מפגשי המועדון תוכננו במיוחד כדי להתאים ללוח הזמנים העמוס של בכירים אלו. לכן הם מתקיימים בסיום יום העבודה ומוגבלים לשלוש שעות בלבד.
ההשתתפות במפגשי המועדון מיועדת בעיקר לחברים אשר שילמו דמי חבר שנתיים. ניתן להירשם למפגש אחד כדי להתרשם ממפגשי המועדון (לאלו שטרם ביקרו בו בעבר).


 להרשמה למועדון לחץ כאן.

IN THE NEWS

סיליקון קלאב

במסגרת המפגש הרבעוני של מודעון השבבים נערך פאנל בו נתבקשו המשתתפים לנסות לסייע ליזמים ומנהלי חברות בתעשיה להבין טוב יותר כיצד ניתן לעשות עסקים בסין ו/או לגייס כסף מחברות סיניות.קרא עוד
"תנו למוח שלכם קצת מנוחה מההתעסקות עם הנייד, זה יאפשר לו להתפנות ליצירתיות." כך ממליצה יעל מן שחר, חוקרת ומרצה בתחום השפעות הטכנולוגיה על האדם במפגש מועדון השבבים הישראלי שהתקיים השבוע, ואשר עסק במהפיכת המובייל.קרא עוד
לכל הכתבות
תמונות ממפגש יוני 2019
דלג על תמונות ממפגש יוני 2019

תמונות ממפגש יוני 2019

דורון נבו
דורון נבו
דעאל שלוו
דעאל שלוו
משה חוגג, שלמה גרדמן
משה חוגג, שלמה גרדמן
ג'יגי אשכנזי
ג'יגי אשכנזי
פאנל: מטבעות דיגיטלים
פאנל: מטבעות דיגיטלים
קהל משתתפים
קהל משתתפים
משה חוגג
משה חוגג
קהל משתתפים
קהל משתתפים

מוזיאון ארץ ישראל
חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב

רכבת ישראל
תחנת האוניברסיטה
אוטובוסים
דן - 7, 13, 24, 25, 45, 127
אגד - 126, 171, 270, 271
אפיקים - 121
קווים - 94
נתיב אקספרס - 604
רכב
עבור לתוכן העמוד